конвертация документa

конвертация документa
dokumento konvertavimas statusas Aprobuotas sritis dokumentų valdymas ir archyvai apibrėžtis Programinės ir (ar) technologinės aplinkos ar pateikimo būdo pakeitimas užtikrinant dokumente užfiksuotos informacijos išsaugojimą. atitikmenys: angl. document conversion; document migration vok. Unterlage Konvertierung rus. конвертация документa ryšiai: susijęs terminasdokumentas šaltinis Lietuvos Respublikos dokumentų ir archyvų įstatymas (Žin., 1995, Nr. 107-2389; 2004, Nr. 57-1982)

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Нужен реферат?

Look at other dictionaries:

  • Unterlage Konvertierung — dokumento konvertavimas statusas Aprobuotas sritis dokumentų valdymas ir archyvai apibrėžtis Programinės ir (ar) technologinės aplinkos ar pateikimo būdo pakeitimas užtikrinant dokumente užfiksuotos informacijos išsaugojimą. atitikmenys: angl.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • document conversion — dokumento konvertavimas statusas Aprobuotas sritis dokumentų valdymas ir archyvai apibrėžtis Programinės ir (ar) technologinės aplinkos ar pateikimo būdo pakeitimas užtikrinant dokumente užfiksuotos informacijos išsaugojimą. atitikmenys: angl.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • document migration — dokumento konvertavimas statusas Aprobuotas sritis dokumentų valdymas ir archyvai apibrėžtis Programinės ir (ar) technologinės aplinkos ar pateikimo būdo pakeitimas užtikrinant dokumente užfiksuotos informacijos išsaugojimą. atitikmenys: angl.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • dokumento konvertavimas — statusas Aprobuotas sritis dokumentų valdymas ir archyvai apibrėžtis Programinės ir (ar) technologinės aplinkos ar pateikimo būdo pakeitimas užtikrinant dokumente užfiksuotos informacijos išsaugojimą. atitikmenys: angl. document conversion;… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”